Teslimat Adresi
En Uygun Teslimat Zamanı
Altınlar'dan Hep İste Gelsin
Altınlar'dan Hep İste Gelsin
Hakkımızda

ŞİRKET TARİHİ VE YAPILAN İŞİN TANIMI:

İşletmemiz babamız Abdi ALTIN tarafından 1968 yılında Belediye Hal Binası No:5/F adresinde şahıs firması olarak ticari hayatına başlamış olup, 2008 yılı başlarında Altınlar Tüketim Maddeleri Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile kurumsal kimliğine kavuşmuştur.01.06.2011 tarihi itibari ile Kurtuluş Mh.Şehit Ercan Coşkun Cd.No:59 adresinde 1250 m2 kapalı alanda hizmet veren şirketimiz hızlı tüketim ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır. Mağazamızda tüm lider ve bilinen markaların da içinde bulunduğu yaklaşık 5000 çeşit ürünün yanında Teksüt, Çikolata, Bisküvi, Kek, Tex Temizlik, Hijyen ve Kağıt ürünleri, bakliyat, Altıncezve markalı sıcak soğuk içecek ve baharat çeşitleri, kolonya çeşitleri gibi firmaların ürünlerinin de satışını yapmaktadır. Ayrıca öz markalı ürünlerimiz için Türkiye’nin bilinen firmaları tarafından çok yakında üretim gerçekleştirilecektir.   

VİZYON

Hızlı tüketim ürünlerinin pazarlanmasında; çağdaş, hızlı, teknolojinin nimetlerinden istifade eden, geniş servis ağı, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve en önemlisi “güvenilir” konsepti ile parmakla gösterilir bir şirket olmak.

MİSYON

Müşteri ve tedarikçilerinin maliyetlerini ve risklerini azaltıp onlara rekabet avantajı sağlamak.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et