Teslimat Adresi
En Uygun Teslimat Zamanı
Altınlar'dan Hep İste Gelsin
Altınlar'dan Hep İste Gelsin
Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Sözleşme kapsamında kişisel verileriniz aşağıdaki sınıflandırma neticesinde Altınlar Tüketim Maddeleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından kaydedilecek, işlenecek, saklanacak, sınıflandırılacak ve gerektiğinde kampanya amaçlı bilgilendirmelerde kullanacaktır.  Tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kişisel Verilerin Sınıflandırılması:

Ad Soyad: Başta Vergi Usul Kanunu olması ve vergi mükellefiyeti sebebiyle müşteri ad, soy ad ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası (T.C No.) fatura oluşturulabilmesi için gereklidir.

Cep Telefonu: Altınlar Tüketim Maddeleri Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.   mutlu müşteri prosedürü gereği kampanya ve indirimler için tanıtım mesajı atmak için bu bilgiyi kullanacaktır.

 

e-posta Adresi:  Altınlar Tüketim Maddeleri Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.  gerektiğinde müşteriye kampanya bildirimlerini ve müşterinin talebi doğrultusunda satış faturasını mail yoluyla göndermek isteyeceğinden bu bilgiyi kullanacaktır.

  

 

Kişisel Verileri Koruma Kanunu Hakkında;

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hükümleri Gereği; Altınlar Tüketim Maddeleri Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. ’  ye bildireceğim kişisel verilerimin kaydedeceği, sınıflandıracağı, işleneceği, saklanacağı hususu bilgim dahilinde olup bunu kabul ediyorum.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et